2017 Şarkılar
anasayfa / iletişim
Klasik Müzik Listesi
Classic severler için sarkilar1.com'da

Klasik müzik türünün son dönemlerde ilginç bir şekilde giderek aranan ve dinlemek istenen bir hal alması gözümüzden kaçmadı. Bunun nedeni, son dönemde hayatın giderek karmaşık bir hal alıp, insanların sükunetten uzak bir yaşam sürmek zorunda kalması olsa gerek. Bu durum insanların bu tarz ruhu dinlendirici müziklere doğru yönelmesine sebep oluyor. Klasik müzik dinlemek, kişi için kısa süreli sükunet ortamları oluşmasını sağlıyor. Hakikaten bu yoklukta, bu hengamede herkes için rahat bir nefes alma fırsatı tanıyan klasik müzikleri en iyileri arasından derleyerek top 100 listesi oluşturmamız gerektiğini hissettik. Mozart'ından Beethoven'ına Bach'ına Vivaldi'sine bu liste sarkilar1.com'da mutlaka olmalıydı.

...
Klasik müzik denildiğinde karşınıza dünya kadar alternatif çıkıyor. O kadar çok alternatifin arasından başarılı bir müziğe denk gelmek haliyle oldukça zorlaşıyor. Bu yüzden böylesine bir çalışma yapmaya karar vermişken biz bunun en iyi Klasik müzik listesi olmasını istedik. Oldukça seçici davranıp aralarından sadece en iyisi kabul edilenleri listeye eklememiz gerektiğini düşündük. Bu biraz yorucu bir iş olsa da sonucu güzel olacağı için üşenmeden çalıştık ve en güzel kabul edilen 100 klasik müziği oluşturduk. Artık pc başında çalışırken, sörf yaparken, yemek yerken, sohbet ederken arka planda çalarak ortamınıza huzur verecek bir müzik listeniz var. Bu müziklere oy vererek listede yukarılarda çıkmasını sağlayabilir, başarılı olanların üst sıralara tırmanmasını sağlayabilirsiniz. Haydi bakalım, keyfini çıkarın.
Yeni Şarkılar 2017 - En Çok Dinlenen Şarkılar / 2017 Şarkılar / Yabancı Hit Müzikler / ntv / karnaval / ntvspor DMCA.com Protection Status