2017 Şarkılar
anasayfa / iletişim
Ulusal Radyolar
Listeden radyo seçip Play tuşuna basın
Canlı Radyo Dinle
Yüzlerece yerli ve yabancı radyoyu canlı dinleyin.

Müzik listeleri konusundaki başarılı çalışmalarımızın ardından canlı radyo konusuna da basit ama kullanışlı olacak şekilde el atalım dedik. Radyo kanallarını tek bir yerde dinleyebileceğiniz bir sistem konusunda araştırmalara başladık. Sonuç olarak sizlere en kullanışlı ve en çok alternatifi sunan radyo dinleme alternatiflerinden ikisini belirledik.

Birincisi yerel, ya da ulusal radyolar için kullandığımız sistemdi. İçerisinde yüzlerce radyo kanalı barındıran bu sistemin, hem sitenin yapısına, hem sizlerin kullanımına uygub olacağını düşündük. Bir diğeri ise Türkçe radyoların hemen altında yer alan, yabancı radyo dinle mek isteyen kullanıcılarımız için düşündüğümüz sistemdi. Burada tek yapmanız gereken radyo player üzerindeki seçeneklerden sevdiğiniz, ya da o an ihtiyacınız olan müzik türüne tıklamak. Sonrasında tamamen o türün şarkıları peş peşe radyoda çalmaya başlayacaktır. Yabancı radyolar bölümümüzü de çok seveneceğinizi düşünüyoruz.

...
Sonuç olarak "radyo dinle" me konusunda da yine beklentilerinizin altında kalmayan bir iş çıkardığımızı umuyoruz. Yüzlerce yerli ve yabancı kanalını burada birarada bulup kolaylıkla dinleyebilirsiniz.
Keyifli dinlemeler...
Yeni Şarkılar 2017 - En Çok Dinlenen Şarkılar / 2017 Şarkılar DMCA.com Protection Status