2017 Şarkılar
anasayfa / iletişim
Akustik
Akustik şarkılar sarkilar1.com'da toplandı.

Akustik TOP 5:

Akustik
1.Sen Sevda Mısın (Akustik) - Buray
2.İncirler (Akustik) - İlyas Yalçıntaş
3.Hoşgeldin (Akustik) - Koray Avcı
4.Seni Kimler Aldı (Akustik) - Toygar Işıklı
5.Miş Miş (Akustik) - Simge

Çarşamba gününün bu en özel saatlerini birlikte geçiriyoruz. Akustik müzik listemizle çok daha özel bir Çarşamba sizi bekliyor. Her biri özenle seçilmiş popüler şarkıların akustik versiyonlarını bu bölümde dinleyebileceksiniz. Gününüze keyif katacak bu listeyi hemen dinlemeye başlayın. Eksik gördüğünüz şarkıları da bize yorum bölümünden bildirin.

Hani bir mekana oturup Bengü'yü canlı dinlemeyi çok istersiniz ya... Ya da Gökhan Türkmen yanı başınızda söylüyormuş gibi hissetmek... İşte biz akustik severlerin neden bu türü sevdiğimizin cevabı galiba bu. Bizler birçok efektle süslenmiş sesin yerine temiz, berrak, ya da yalın insan sesi dinlemeyi daha çok seviyoruz. Akustik şarkılar o yüzden bizim için hep daha özel oldu ve öyle olacak. Bu şartlarda en güzel akustik şarkıları bir araya getirdiğimiz bir liste olmasaydı da olmazdı. Hatta baya geç bile kaldık ama en sonunda yaptık.

...
İşte size en popüler Türkçe şarkıların akustik versiyonlarından hazırladığımız güzel bir liste daha. Gözlerinizi kapatın ve sanki her biri yanınızda canlı söylüyormuşçasına şarkıları dinleyin.
Keyifli dinlemeler...
Yeni Şarkılar 2017 - En Çok Dinlenen Şarkılar / 2017 Şarkılar DMCA.com Protection Status