2017 Şarkılar
anasayfa / iletişim
2017 Şarkılar - En Yeni Şarkılar
En yeni şarkılar sarkilar1.com'un Türkçe Pop şarkıları listesinde.
Yeni 2017 Şarkılar (MAYIS-HAZİRAN)
1.Bilir Mi - Feride Hilal Akın ft. Enbe Orkestrası
2.Tam da şuan - Göksel
3.Tektaş - İrem Drici
4.Gel Be Gökyüzüm - İlyas Yalçıntaş
5.Tekamül - Soner Sarıkabadayı

Siz değerli ziyaretçilerimizle birlikte bu zamana kadar harika listeler oluşturduk. En yeni şarkılar hep bu listelerde yer aldı ve kullandığımız oylarla gerçek müzik listelerinin ortaya çıkmasını sağladık. Tamamen hilesiz, sizlerin kullandığınız oylarla en yeni çıkan Türkçe pop şarkılar arasından en iyilerini listenin yukarılarına taşıdık. Böylelikle yeni şarkılar arasında gerçekten hangisi en çok dinlendiyse onu net bir şekilde görme fırsatımız oldu. 2017 şarkılar listemiz de bu doğrultuda bu sayfada yer alacak ve yine en iyileri birlikte belirleyeceğiz. Bu sayfa altında sadece en popüler pop müzik eserlerini bulacaksınız. Müzik dünyasını yakından takip ederek, yeni pop şarkılar 2017 listesinde anlık güncellemeler yapılacak ve o ayın en çok dinlenenlerini verdiğiniz oylarla belirlenecek.

...
Müzik konulu tv yayınlarında yapılan manüpüle edilmiş sıralamaların aksine kendi verdiğiniz oylar burada belirleyici olacak. Tamamen doğal olarak şekillenmiş, sıraya konulmuş listelerle müzik keyfinizin tavan yapacağına inanıyoruz. Özellikle okulda, işyerlerinde o anınıza müzik keyfi katmak için www.sarkilar1.com'un sizin için vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Bizler de bu doğrultuda müzik ihtiyacınızı en iyi karşılayacak şekilde, 2017'nin en yeni şarkıları ile oluşturulmuş harika listeleri sizlere sunmak için titiz bir çalışma yürüteceğiz.
Yeni bir müzik döneminde daha, daha doğrusu 2017 yılı boyunca bizimle olacağınızı bilmek bizi gerçekten teşfik ediyor. Sizler için her zaman güzel bir müzik alternaifi olarak kalmaya çalışacağız, sağlıcakla kalın.
Yeni Şarkılar 2017 - En Çok Dinlenen Şarkılar / 2017 Şarkılar DMCA.com Protection Status